CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: Dayanışmamız önemli

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Ekim ayında yapılan genel kurulla yönetimini yenileyen Sosyal Demokrasi Derneği’ne (SDD) ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Milletvekilleri, SDD Genel Başkanı Sami Doğan ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek yeni çalışma döneminde başarılar diledi, destek mesajlarını iletti.

SDD Genel Başkanı Sami Doğan, milletvekillerini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “SDD’nin sivil toplum örgütü olarak, bir düşünce kuruluşu olarak sosyal demokrat bir partiyle dayanışmayı kuvvetlendirdikçe, sosyal demokrasi adına daha iyi çalışmalar yapacağını düşünüyoruz. Türkiye’ye ilişkin önemli çalışmalar ortaya koymak, bu düşünce fabrikasından yararlanılmasını istiyoruz. Bu anlamda sosyal demokrasiye dair neler yapılabilir birlikte üretmek bizim için önemli” dedi.

TBMM Grup Başkan vekili Özgür Özel de “Birlikte çalışmamız lazım, aksaklıklar varsa gidermemiz lazım, gerekli dayanışmayı göstermemek büyük eksiklik olur. Düşünce kuruluşlarıyla birlikte çalışmanın katkısı yadsınamaz, çalışmalarınıza büyük önem veriyoruz” diye konuştu.

Milletvekilleri SDD üyesi oldu

Ziyaretin ardından Özgür Özel ve Burhanettin Bulut Sosyal Demokrasi Derneği’ne üye olurken, Sami Doğan da milletvekillerini SDD’nin 11 Şubat’ta gerçekleşecek “Dayanışma Yemeği”ne de davet etti.

Yorum yapın